Dziewięć trików na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i kochanki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Oto parę prostych wskazówek, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA potwierdziły, że dotyk ożywia wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Wynik jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i popęd seksualny. Opalanie w solarium też daje takie efekty.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Ustalili oni, iż filmy miłosne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć %. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Na co dzień wypijaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, levitra tanio
iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Zapach wanilii skutecznie zwiększa przepływ krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeśli facet spożywa za mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Zatem powinno się włączyć do jadłospisu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do członka. Pewne badanie udowodniło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy również o innych negatywnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra tanio