Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Istnieje kilka łatwych metod, pozwalających uzyskać silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco silna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę prostych rad, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego potencja uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Powoli i stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że maleje transport krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś osobą otyłą to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.