Różne metody na bycie trendy

Spora ilość kobiet ma poważne kompleksy na tle własnej tuszy – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma najmniejszego sensu się oszukiwać – nie tak znowu rzadko rzeczywistość jest taka, że w istocie Polki mają o kilka kilogramów za dużo. Na całe szczęście istnieją naprawdę fajne rozwiązania, które to mogą spowodować, iż można wyglądać sporo szczuplej. Ba, niekiedy szczupłe kobiety przez beznadziejnie dopasowane ubrania wyglądają na sporo cięższe aniżeli w rzeczywistości. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez dwóch zdań ubrania muszą być jednego koloru – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają różne odcienie tego samego koloru, nie przesadzajmy, w tym aspekcie panuje akurat całkowita wolność. Do tego niech odcień naszego stroju podkreśli naszą karnację, to wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To słabe połączenie, które nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeśli zaś w grę wchodzą wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, trzeba założyć na siebie szeroką spódnicę, do tego top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. W bardzo wielu przypadkach panie pragną ukryć brzuszek, i to nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W tym celu warto nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnio panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeśli jakaś z kobiet chciałaby je ukryć, musi zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i na dodatek szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilo lżej.