Untoxin – Czujesz się wciąż wyczerpany i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w budowie kapsułek. Produkt ten poświęcony jest do stosowania w czasach prania i detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie może być efektem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przesuwa się to na ekologiczne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji lekkiej i ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co przemieszcza się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy stosować w trakcie lub po posiłku, popijając dużą zawartością wody. 

Pierwsze rezultaty przyjmowania preparatu Untoxin można zobaczyć zaraz po siedmiu dniach od przygotowania jego używania. 

Należy mieć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na dowolny jego element.

Suplementy diety winnym stanowić składane w temperaturze domowej w technologia naturalny dla przeciętnych dzieci. Zabezpieczać przed światłem i dodawaniem wilgoci. Produkt przeznaczony stanowi dla osób dorosłych. Suplement diety nie zapewne istnieć brany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

tani Derminax

Follixin