African Mango 900 – Jeśli pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów sprawdź skuteczny specyfik African Mango 900!

African MANGO to czysty suplement diety łatwy w budów tabletek. Produkt ten wykorzystywany jest dla kobiet dorosłych, które zmagają się z tuszą i czekają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do użytkowania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli wagi ciała.

Głównym składnikiem artykułu jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał markę w Kształtach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, noszących na punktu udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest bogatym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną pozycję w toku odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Zaopatrzony w formulacji produktu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i ochronę wagi. Fakt ten także wpływa dodatnio na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W zestawie suplementu diety African MANGO kryją się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą dawką wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do zaakceptowania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najciekawszego efektu należy przyjmować pigułki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (stanowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie naruszać wskazanej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango900

bioveliss tabs

Breast-Fast