Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie ubiegła w sum zaspokojona? Panie wymagają dużo czasu, by poczuć kompletną satysfakcja z stosunku oraz zostać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że wówczas nie problem, co sam wiesz, że nie udało Ciż się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli daje Ci się co przeważnie, ona zapewne w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks umieszcza się być wynikiem do wspaniałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawy.

Formuła Climax Control może wywołać, że będziesz w stopniu dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem kuracji. Ten kolejny czas ma nadzieję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał okazję kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Właśnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

climax control

Derminax

Femmaks