Ling Fluent – szybkie wyniki i intensywna nauka języka obcego. Wypróbuj to już dziś!

Zasada działania Ling Fluent stanowi niezmiernie niska: wystarczy uruchomić program, zaś wówczas wyciągnąć z listy dostępnych slangów ten, którego naukę chcemy zacząć. Aplikacja sam wyświetli nam dobrane montaże nowych słówek, które pogrupowane są w intuicyjne kategorie np. zdrowie, praca, rodzina, ułatwiające całościową naukę. A wtedy należy tylko pracować zgodnie z poradami na monitorze – poznając nowe słówka, ucząc się ich użycia w naturalnych zdaniach oraz w obrębie przedstawiając ich polskie znaczenie.

Wymyślona przez profesjonalistów technika nauki Ling Fluent to ekonomiczny także niezwykle popularny sposób na zrozumienie szerokiego słownictwa w nieznanym języku, i dzięki temuż na jasne i nieskomplikowane porozumiewanie się nim na wakacyjnych wyjazdach czyli w sezonie zagranicznej pracy. Co ważne, technika gra na słuchaczy w dowolnym wieku; nie pamięta i znaczenia, czy właśnie zaczynasz naukę danego języka, bądź oraz liczył z nim właśnie do tworzenia – zabieg jest staranny i a tak wyśmienicie działa nawet na twarze, które zaczynają naukę w zaawansowanym wieku.

Wykorzystanie multimedialnej platformy e-learningowej również wpływa na efektywność stosowania techniki, gdyż nauka nowych słówek staje się bardziej oryginalna, oryginalna oraz zróżnicowana. Ponadto można także na bieżąco analizować stan naszej wiedzy i wykonane postępy, a przez powtarzanie ćwiczeń efektywnie zapamiętywać nowe słowa oraz wdrażać się ich traktować w popularnej międzyludzkiej komunikacji.

LingFluent

Multilan Active

Perle Bleue Visage