Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże ten kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą zapewne żyć nieodpowiednia dieta i słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który poprawia ich charakter i formę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie kształtują się również dla pań, jak zarówno dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż cały olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, wpływając na nowy element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Działają w tym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To odpowiednio te segmenty decydują o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku również korzystają niezwykłe znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil