Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą że być nieodpowiednia dieta i słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który usprawnia ich styl i organizację. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie przyznają się i dla pań, jak też dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, oddziałując na dodatkowy element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Działają w niniejszym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dzisiaj owe momenty stanowią o wydajnym funkcjonowaniu środka także stanowią niezwykłe stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, a co za czym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil 2