Marzyłeś o wspaniałej formie, natomiast niełatwo o taki rezultat? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najspokojniejsze aktywne pierwiastki umożliwiają Ci pewność, że Twój testosteron, na który właśnie trudno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty naszych treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze określeni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i mocy jeszcze nie nie było naprawdę proste oraz mocne.
Cerberus

Jeżeli potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który pozwala na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże znaczy to Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu wzrostu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na dużym stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj zgodnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak funkcjonował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Pokazało się, że ta smykałki do pomnażania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad naszym ciałem i zestawem zdrowej diety nauczyły go jako dobrze troszczyć się o siebie. Tę naukę wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to wyjątkowy mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )